Portekiz Bursa Fahri Konsolosluğu

Portekiz’in Türkiye’de bulunan fahri konsolosluklarından birisi Portekiz Bursa Fahri Konsolosluğu’dur. Portekiz’in Bursa Fahri Konsolosluğu, Bursa ve çevresindeki Portekiz vatandaşlarına hizmet vermektedir. Görev alanları arasında Bursa, Tekirdağ ve Kırklareli bulunmaktadır. Portekiz Bursa Fahri Konsolosluğu’nun görev ve yetkileri aşağıda verilmiştir.

  • Portekiz’in Bursa’da bulunan Bursa Fahri Konsolosluğu, Ankara Portekiz Büyükelçiliği’ne bağlı olarak Bursa ve çevresinde çalışmalar yürütmektedir.
  • Portekiz Bursa Fahri Konsolosluğu’nun diplomatik bir yetkisi bulunmamaktadır.
  • Portekiz Bursa Konsolosluğu, Bursa ve çevresinde iş kurmuş olan ya da Bursa ve çevresinde ticaret yapmak isteyen Portekiz vatandaşlarına destek olmaktadır.
  • Portekiz kültürünü, Bursa ve çevresine tanıtmak amaçlanmaktadır.
  • Portekiz Bursa Fahri Konsolosluğu’nun diplomatik bir temsilciliği olmadığından dolayı Portekiz vatandaşlarına konsolosluk hizmeti vermemektedir. Portekiz Bursa Fahri Konsolosluğu vize hizmeti de vermemektedir.

Portekiz Bursa Konsolosluğu Çalışma Saatleri

Portekiz Bursa Fahri Konsolosluğu, hafta içi her gün saat 09.30 ile 17.30 arasında hizmet vermektedir. Portekiz Bursa Fahri Konsolosluğu, Türkiye ve Portekiz resmi tatillerinde çalışmamaktadır.

Portekiz Bursa Konsolosluğu Adresi

Adres: Bağlarbaşı Mahallesi, 1032. Sokak, No: 41, Daire: 4, Ozmangazi/Bursa

Portekiz Vize Randevusu ile ilgili bilgi almak için bizi arayın.

TOP İzmir Web Tasarım